Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Vzkříšení Lazara, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1952), lept s monotypem/papír, 248 x 161 mm
09.11.2017 - 19:00
- Dosažená cena: **
CZK 82.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 25.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Prohlídka: | 19.10. - 09.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- 500 Jahrfeier der Gründung der Universität in Wien am 12. März 1865
- gestempelt/Poststück - Samoa 1898 Vorläufer: 2M
- Augarten - Ovale Platte, runde Platte, runde Schüssel,
- CHOPARD Collier "Happy Spirit"